Warszawa

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 840 PLN
Cena za m2
112 PLN
Powierzchnia
70 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Kaucja
2
Stan budynku
Stan deweloperski
Rok budowy
2023
Dostępne od
2024-05-28
Numer oferty
62/13563/OLW

Opis nieruchomości

Opis:
Oferujemy do wynajmu nowy lokal użytkowy o pow. 70 m2 usytuowany na parterze budynku mieszkalno-handlowego przy ul. Ludwiki tuż obok stacji Metro Płocka, w nowym osiedlu "Apartamenty Ludwiki" dewelopera  Dom Development SA.
W osiedlu znajduje się około 420 mieszkań, obok zlokalizowanych jest wiele budynków mieszkalnych. Przeznaczenie lokalu praktycznie bez ograniczeń; idealny na placówkę medyczną, bankową, ubezpieczeniową, salon, sklep, biuro etc. Możliwość umieszczenia reklam zewnętrznych i montażu klimatyzacji. Czynsz 7840 zł netto miesięcznie plus opłaty. Początkowe zwolnienie z czynszu na pokrycie kosztów wykończenia lokalu. Wystawiam faktury VAT.Zapraszam do prezentacji:

Małgorzata Moczulska
Doradca ds. Nieruchomości tel. 606236279
e-mail: malgorzata.moczulska@skyline-nieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SKYLINE NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SKYLINE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 25/18, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@skyline-nieruchomosci.pl… czytaj więcej