Warszawa

Śródmieście, ul. Górnośląska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
780 000 PLN
Cena za m2
16 595,74 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3
Liczba pięter
10
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1968
Czynsz administracyjny
852 PLN
Dostępne od
2024-01-19
Numer oferty
263/13563/OMS

Opis nieruchomości



Opis:

 oferujemy do sprzedaży mieszkanie przy ul. Górnośląskiej.
W zasięgu 5-10 minut pieszo znajdują się tereny zielone, w tym parki: Łazienki Królewskie, park przy Sejmie RP, Bulwary Wiślane, Park Sapera, Osiedle Jazdów. W pobliżu  liczne punkty handlowo - usługowe. Piwnica ma ok. 2 m2. Bezpłatne parkowanie przy ulicy po wykupieniu abonamentu ok 50 zł/rok.
W bloku wymieniono instalację gazową, wodno - kanalizacyjną i elektryczną; docieplono elewację; wstawiono nowoczesną windę. Klatka schodowa dobrze doświetlona światłem dziennym, tylko 4 mieszkania na piętrze. Możliwość zaaranżowania 3 nieprzechodnich pokoi lub otwarcia kuchni na salon. Mieszkanie w obecnym stanie jeszcze kilka miesięcy temu było wynajmowane. Mieszkanie nadaje się do wejścia i zamieszkania od razu lub po odświeżeniu; dla bardziej wymagających - do częściowego remontu.
W mieszkaniu wymieniono okna i parapety oraz instalację elektryczną (3 kontakty na każde pomieszczenie, w łazience 2), natomiast kuchnię i przedpokój wyremontowano 3 lata temu. Czynsz administracyjny - już po podwyżkach wynosi 852 zł (zawiera m.in zaliczki na ogrzewanie (ryczałt od m2), zaliczki na wodę ciepłą i zimną), śmieci. Dodatkowe opłaty za prąd i gaz (aktualnie jest kuchenka gazowa).
Lokalami w budynku administruje dobrze prosperująca Spółdzielnia "Torwar".

 Stan prawny:
 mieszkanie spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą.

Ceny i opłaty:
Cena 780000 zł
czynsz 852 zł/m-c



Zapraszam do prezentacji:

Małgorzata Moczulska
Doradca ds. Nieruchomości tel. 606236279
e-mail: malgorzata.moczulska@skyline-nieruchomosci.pl










Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Plac zabaw, Park, Bank, Szkoła

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SKYLINE NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest SKYLINE NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy Kopernika 25/18, 05-400 Otwock (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@skyline-nieruchomosci.pl… czytaj więcej